HARMONIZOVÁNÍ RODINNÝCH SYSTÉMŮ

Zkušenost znovuzískání osobní svobody

Harmonizování rodinných systémů

Vědomě nebo podvědomě v sobě udržujeme představu rodiny, ze které pocházíme. Tato vnitřní představa ve velké míře předurčuje, zda jsme úspěšní ve svých vztazích a ve svém životě ve všeobecnosti. Rozestavění této vnitřní představy našeho současného rodinného systému a naší původní rodiny přináší skryté pocity a síly skupinového svědomí na povrch.

Stává se nám, že neděláme to, co chceme.
Většinou se přistihujeme, že děláme, co nechceme.
Jeden z důvodů, proč se to děje, není to, co jsme udělali či zažili osobně, ale co udělali ostatní v našem rodinném a vztahovém systému.

Existují neviditelně fungující síly v rodině, které mohou způsobovat nemoc, náchylnost k nehodám, deprese a různá selhání. Rodinné konstelace jsou velmi hlubokou metodou, jež činí tyto síly viditelné.

Cílem je rozvinout představu řešení, ve které si všichni členové skupiny najdou své nejlepší možné místo. Tato představa řešení pomáhá lidem znovu získat vnitřní svobodu, motivaci udělat to co je nevyhnutelné na zharmonizování vztahů a poskytuje vítr do zad, který nám umožní žít naplněný život tak, jak skutečně chceme.

V tomto jednodenním kurzu se používají techniky z metody One Brain, Mandaly života, Spiritual response therapy a Restrukturalizace.